Chov Achatin v domácích podmínkách

Moje nabídka pro Vás

Achatina Achatina - mláďata

Nabízím krásná mláďata Achatin Achatin. Vyselektovaná snůška, rodiče mají ulitu 20 a 21 cm.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Achatina Immaculata - mláďata

Nabízím krásná mláďata Achatin Immaculat. Krásný a naprosto nenáročný jedinec, který je vhodný pro začínající chovatele.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Achatina Iredalei - mláďata

Nabízím posledních pár volných mláďat Achatin Iredalei. Naprosto nenáročný jedinec, který je vhodný pro začínající chovatele.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Bukové štěpky

Nabízím bukové štěpky. Smíchané s lignocelem (kokosové vlákno), jsou bukové štěpky ideálním podkladem pro chov Achatin. Velmi dobře drží vlhkost. Bukové štěpky jsou čistě přírodní materiál bez jakých koliv chemických úprav.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Zdarma přednáška pro žáky ZŠ

Bývám zvána do základních škol, abych udělala žákům přednášku o chovu těchto velkých šneků v domácích podmínkách. Všechny tyto akce se setkávají s velkým úspěchem. Žákům řeknu některé zajímavosti o životě Achatin a ukážu nějaké fotografie z mého chovu. Vždy mám sebou min. 3 druhy Achatin a umožním jim si na šneky sáhnout, můžou se s nimi i vyfotografovat. V přednáškách dávám prostor pro otázky a debatu. Na konci přednášky rozdám dětem kvíz a kdo první vyluští, dostane malý dárek. Prvňáčci místo kvízu dostávají omalovánky.
Zdarma totéž nabízím i ostatním základním školám. V případě zájmu o podobnou přednášku mě neváhejte kontaktovat.
Celou přednášku dělám zdarma.

Terárium

Nabízím výrobu terária dle Vašich požadavků. Terária vyrábím z lamino desek a Vámi zvolené imitace dřeva tak, aby se Vám terárium přesně hodilo k Vašemu nábytku. Terárium je kompletně vybavené: všechny stěny mají plasticitu a jsou před konečnou úpravou natřeny hmotou, která zabraňuje pronikání vlhkosti. Dále osvětlení navržené dle velikosti terária tak, aby stačilo i k vytápění a samozřejmě nejvhodnější odvětrání (křížové) a posuvná skla. Dostanete kompletní terárium, které si doma jen zapojíte do zásuvky a můžete do něj dát svého šnečka.
Pro další podrobnosti mě neváhejte kontaktovat.
Další fotografie terárií »